Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet për sulm me thikë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në dyshimet se ka sulmuar një person në Prishtinë.

Arrestimi ka ndodhur të dielën rreth orës 23:53, ku i dyshuari thuhet se ka sulmuar me shufër metalike dhe thikë një person.