Kronikë e zezë

Vidhet ari dhe para të gatshme në Prizren

Vidhet ari dhe para të gatshme në Prizren
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se disa persona të dyshuar kanë vjedhur ari në vlerë rreth 4 mijë euro dhe 4500 euro para të gatshme.

Rasti ka ndodhur të enjten në fshatin Romajë të Prizrenit, ku policia bën të ditur se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nuk është raportuar për ndonjë të arrestuar.