Kronikë e zezë

Skenderaj: Tre persona të armatosur e ndalin një tjetër dhe ia grabisin 100 euro

Skenderaj: Tre persona të armatosur e ndalin një tjetër dhe ia grabisin 100 euro
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se është ndaluar nga tre persona të armatosur me revole dhe i kanë grabitur uletën me 100 euro.

Rasti ka ndodhur dje në Skenderaj, teksa në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.