Kronikë e zezë

Dy shtetas të huaj raportojnë se janë sulmuar nga një taksist në Prishtinë

Dy shtetas të huaj raportojnë se janë sulmuar nga një taksist në Prishtinë
Foto: Ilustrim/KOHA

Dy shtetas të huaj kanë raportuar në Policinë e Kosovës se shoferi i një taksi iu ka vjedhur telefonat celularë dhe më pas me armë zjarri i ka plagosur ata.

Policia e Kosovës në raportin e saj ka njoftuar se viktimat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar.