Kronikë e zezë

Përleshje mes shtatë personave në Prizren, përdoret edhe arma

Përleshje mes shtatë personave në Prizren, përdoret edhe arma
Foto: Ilustrim

Në Prizren ka ndodhur një përleshje mes shtatë personave, ku si pasojë të dyshuarit kanë marrë lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 13:00.