Kronikë e zezë

Në pikën kufitare në Vërmicë arrestohet një 54 vjeçar me rreth 6 kg marihuanë

Në pikën kufitare në Vërmicë arrestohet një 54 vjeçar me rreth 6 kg marihuanë
Foto: Policia e Kosovës

Një 54 vjeçar është arrestuar sot në pikën kufitare në Vërmicë, pasi tentoi të futej në Kosovë me rreth 6 kilogramë marihuanë.

Sipas njoftimit të Policisë, marihuana ishte e ndarë në 15 pako dhe ishte fshehur te motori i veturës Seat.