Kronikë e zezë

Sekuestrohen 370 kilogramë duhan në Ferizaj

Sekuestrohen 370 kilogramë duhan në Ferizaj

Dogana e Kosovës ka sekuestruar të hënën 370 kilogramë duhan dhe një makinë për grirje të duhanit, gjatë bastisjes në shtëpi të një të dyshuari.

Lidhur me rastin Policia e Kosovës ka shoqëruar në stacion policorë katër të dyshuarë dhe pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.