Kronikë e zezë

Një grua rrihet nga vjehrra dhe kunata në Lipjan, pranon tretman mjekësor

Një grua rrihet nga vjehrra dhe kunata në Lipjan, pranon tretman mjekësor
 

Dje në Lipjan është rrahur një grua nga vjehrra dhe kunata e saj.

Rastin e ka raportuar e dyshuara në Policinë e Kosovës, derisa edhe ka pranuar tretman mjekësor.