Kronikë e zezë

Një vdekje e dyshimtë në Prishtinë, u gjet një armë pranë viktimës

Një vdekje e dyshimtë në Prishtinë, u gjet një armë pranë viktimës
 

Policia e Kosovës në raportin e saj 24-orësh ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë të enjten.

Është njoftuar se në rrugën “Afrim Zhitia” në Prishtinë, rreth orës 13:20, është gjetur një mashkull kosovar pa shenja jete.

Policia ka dal në vend të ngjarjes, ku është gjetur një revole, një gëzhojë dhe një fishek i shkrepur. Trupi i viktimës është dërguar për obduksion.