Kronikë e zezë

Një personi në Podujevë i shkrep arma e zjarrit dhe plagos veten në këmbë

Foto: Ilustrim
 

Dje në fshatin Katunishtë, Podujevë, është raportuar se një të dyshuari i kishte shkrepur arma e zjarrit dhe si pasojë ishte plagosur në këmbë.

“I dyshuari është dërguar në QKMF në Podujevë për tretman mjekësor, pastaj edhe në QKUK”, thuhet në raportin e PK-së.