Kronikë e zezë

Kapet i dyshuari që vodhi një veturë në Prizren

Foto: Koha / Ilustrim
Foto: Koha / Ilustrim
 

Dje rreth orës 15:00 në rrugën "Reshat Karjagdiu" në Prizren, është vjedhur automjeti Audi A4, ngjyrë hiri me targa vendore.

Policia në Prizren thotë se automjeti ishte vjedhur përderisa viktima ishte duke u shërbyer në një market dhe në bazë të informacioneve i dyshimti kishte ikur në drejtim të panjohur.