Kosovë

Haskuka rezulton pozitiv me COVID-19

Haskuka rezulton pozitiv me COVID-19
 

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ai ka thënë se në testin e parë ka rezultuar negativ, por për shkak të simptomave është testuar për herë të dytë dhe ka dalë pozitiv.