JETA

Banori që e ndërtoi vetë rrugën dhe iu kthye fshatit me familjen

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Një tjetër vizitë nga ekipi i emisionit “Jeta” të Kohavisionit, vjen në edicionin e kësaj të premteje.

Fshati Zylfaj i Komunës së Gjakovës ishte caku i radhës për vizitë.