Euro 2024

Holanda shënon, por VAR-i ia anulon

ff

Holanda kaloi në epërsi përballë Francës në minutën e 69-të, por goli iu anulua pas intervenimit të VAR-it.

Xavi Simons realizoi, por goli u anulua pasi u vlerësua se Denzel Dumfries ishte në pozicion jashtë loje.

VIDEO:

   

Lexo përditësimet tjera
Holandë - Francë

Holandë – Francë, ndeshja e parë pa gola në “Euro 2024”

Derbi i madh mes Holandës dhe Francës nuk ka dhënë fitues. Madje nuk ka ofruar as...