Euro 2024

Nis ndeshja

mbappe

Foto: Associated Press

Ka nisur ndeshja mes Holandës dhe Francës, e vlefshme për Grupin D të “Euro 2024”.

Ndeshja po luhet në Leipzig. Të dyja ekipet kanë nga një fitore.

Lexo përditësimet tjera
Holandë - Francë

Holandë – Francë, ndeshja e parë pa gola në “Euro 2024”

Derbi i madh mes Holandës dhe Francës nuk ka dhënë fitues. Madje nuk ka ofruar as...