Euro 2020

Ronaldo u “sulmua” me Coca-Cola

 

Cristiano Ronaldo ka dëshirë të shënojë gola dhe të provokojë po ashtu.

Pas golit të shënuar kundër Francës të mërkurën në mbrëmje, ai u sulmua nga tifozët me birrë dhe me Coca-Cola po ashtu, kur e realizoi golin e dytë nga penalltia kundër francezëve.