Euro 2020

Dumfries, Locatelli midis yjeve të fazës së grupeve

 

Faza e grupeve në “Euro 2020” përfundoi të mërkurën mbrëma dhe me ndeshjet e 1/8 së finales që nisin këtë fundjavë po paraqesim pesë futbollistët që shkëlqyen në duelet e grupeve.

Manuel Locatelli – Italia