Euro 2020

Kane flet pas barazimit me Skocinë

 

Kapiteni i Anglisë, Harry Kane nuk ia ka dalë të shënojë gol në ndeshjen ndaj Skocisë. Anglia e Skocia luajtën pa gola, të premten mbrëma.

“Rezultat i drejtë, Skocia është mbrojtur mirë. Nuk ishte paraqitja jonë më e mirë, por jemi një pikë më afër kualifikimit dhe ky është synimi i madh. Ne duhet të rikuperohemi dhe të shikojmë para drejt ndeshjes së ardhshme që e kemi pas disa ditësh”, ka thënë Kane.