Euro 2020

Pandev premton lojë të hapur dhe fitore ndaj Ukrainës

 

Kapiteni i Maqedonisë së Veriut, Goran Pandev thotë se është i impresionuar nga loja që ka treguar Ukraina kundër Holandës, në ndeshjen e parë të grupit C.

Por, ai ka thënë se Maqedonia e Veriut do të luaj lojë të hapur të enjten.