Chatroom

ChatRoom – Urata dhe Riadi, dyshja me pasion për muzikën – 03.03.2023

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Muzikë, valle, shaka e shumë të qeshura e karakterizuan edicionin e kësaj të premte. 3 marsi njihet edhe si Dita Botërore e Botës së Egër, ndaj edhe për këte çështje nuk munguan informacionet dhe kuriozietet. Kësaj të premteje nuk i mungoi as rubrika shumë e dashur nga shikuesit, ‘’Retro’’. Protagonist në Retro sot ishte Avdyl Mziu. Siç nisi ashtu edhe përfundoi ky edicion i ChatRoomit, me muzikë. Dyshja e njohur në rrjete sociale Urata Gashi dhe Riad Ramadani na shoqëruan me muzikë ne në studio dhe shikuesit. Fillimet e tyre në këtë fushë, jeta e natës, rikthimi i këngëve të vjetra e shumë çka tjetër u diskutuan me mysafirët në studio.

Joni dhe Agnesa ju urojnë një vikend të mbarë!