Botë

Edhe një i vdekur nga sulmet e djeshme në Londër

 

Një 75-vjeçar ka vdekur në mbrëmjen e së enjtes, një ditë pas sulmeve në Londër, ka njoftuar policia britanike.

Burri që kishte pësuar lëndime të rënda nga sulmi në urën Westminster nuk ka arritur t’u bëjë ballë plagëve dhe ka vdekur të enjten në mbrëmje.