Katër të vrarë nga sulmet në Londër

Katër të vrarë nga sulmet në Londër

22 March 2017 19:09

Ka shkuar në katër numri i të vrarëve nga sulmet në Londër.

Policia ka konfirmuar numrin e të vrarëve, ndërsa ka njoftuar se ka persona të lënduar rëndë.

Në Londër sot një sulmues kishte goditur me veturë disa këmbësorë dhe më pas kishte therur për vdekje një polic në Parlamentin e Britanisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme