Botë

Fëmija sirian nxirret i gjallë nga rrënojat e tërmetit

 

I gjakosur dhe duke qarë, një fëmijë u nxor nga rrënojat pas tërmetit në Siri të hënën.

BBC-ja publikoi pamje të rënda të momentit kur ai u nxor i gjallë, në qytetin Azaz.