Botë

Fëmija i gjetur i vdekur brenda një valixheje në Indiana nuk po mund të identifikohet

Fëmija i gjetur i vdekur brenda një valixheje në Indiana nuk po mund të identifikohet
 

Zyrtarët e Indianas janë ende duke u përpjekur të identifikojnë një fëmijë, trupi i të cilit u gjet muajin e kaluar brenda një valixheje në një zonë pylli në Indiana (SHBA), raportoi CNN të shtunën.

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta identifikuar fëmijën, i cili është përshkruar të jetë i racës së zezë, i moshës 5 ose 8 vjeç, trup të hollë dhe flokë të shkurtër. Policia tha se fëmija vdiq rreth një javë më parë para se trupi të gjendej.