Botë

Kolumbia arreston bosin më të kërkuar të drogës, Dairo Antonio

Foto: AP
 

Trafikuesi më i kërkuar i drogës në Kolumbi dhe lideri i grupit më të madh kriminal të shtetit, është arrestuar të shtunën.

Dairo Antonio, i njohur më mirë si Otoniel, është kapur pas një operacioni të përbashkët të ushtrisë, forcave ajrore dhe policisë.