Botë

Policia italiane kap 6.6 tonë hashash në Mesdhe

Foto: Ilustrim
 

Policia italiane ka kapur 6.6 tonë hashash në një jaht me flamur amerikan në brigjet e Sicilisë.

Policia ka konfirmuar se tre anëtarët, të gjithë bullgarë, janë arrestuar menjëherë dhe janë dërguar në burgun e Palermos.