Botë

Vdes një person nga sulmi i peshkaqenit në Australi

Vdes një person nga sulmi i peshkaqenit në Australi
Foto: The Guardian

Një person ka vdekur nga sulmi i një peshkaqeni në qytetin detar të Australisë, Broome, të dielën në mëngjes.

ABC raportoi se policia ka arritur ta nxjerrë nga uji dhe t’i jepnin ndihmën e parë para se të arrinte ambulanca.