Botë

Tetë të vdekur nga zjarri në një hotel në Ukrainë

Tetë të vdekur nga zjarri në një hotel në Ukrainë

Tetë persona kanë vdekur pas shpërthimit të një zjarri në një hotel në Odesa, njoftoi shërbimi ukrainas për emergjenca.

“Tetë persona kanë vdekur nga zjarri dhe dhjetë të tjerë janë shpëtuar”, tha shërbimi për emergjenca.