Botë

Vrasje e gjashtëfishtë dhe vetëvrasje në Zagreb

Vrasje e gjashtëfishtë dhe vetëvrasje në Zagreb
Foto: Rel
 

Policia në Zagreb konfirmoi të premten se vrasësi i dyshuar i gjashtë personave në vendbanimin Kajzerica të kryeqytetit kroat, ka kryer vetëvrasje.

Gjashtë trupat e pajetë u gjetën të enjten mbrëma në një shtëpi familjare në Zagreb, pasi policia u alarmua për të shtëna me armë.