Veturat më të mira të prezantuara deri tani në panairin e veturave SEMA 2017

Veturat më të mira të prezantuara deri tani në panairin e veturave SEMA 2017

31 tetor 2017 21:44

Panairi vjetor i veturave, SEMA që mbahet në Los Vegas për entuziastët e makinave të SHBA-së mbahet nga 31 tetori deri më 3 nëntor.

Panairi i veturave SEMA 2017 është njëri nga më i madhi në botë, derisa prodhues nga e gjithë bota mblidhen për të shfaqur produktet e tyre më të reja, transmeton koha.net.

Ky panair është vetëm tregtar, publiku nuk lejohet të futet brenda tij dhe faqja automobilistike ka listuar më të mirët të prezantuar deri më tani, të cilët i transmeton koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme