Auto

Spiunohen gjatë testimit dy modele të reja të Mercedesit

Spiunohen gjatë testimit dy modele të reja të Mercedesit
 

Mercedesi është duke zgjeruar gamën e modeleve që ajo ofron. Marka gjermane luksoze është duke zhvilluar dy modele të reja, C-Class dhe GLC-Class.

Këta dy modele tashmë janë spiunuar duke u testuar së bashku, por nuk mund të vërehen shumë detaje të tyre për shkak të kamuflimit, transmeton KOHA.