Auto

Hamann prezanton paketën për BMW X4 të ri

Hamann prezanton paketën për BMW X4 të ri

Në ofertën e kompanisë që merret me modifikimin e veturave, Hamann, gjendet edhe paketa për gjeneratën e re të modelit X4 të BMW-së.

Paketa e re përfshinë disa pjesë për zbukurim dhe amortizatorët e modifikuar, transmeton Koha.net.