“N’gas (z)” me kuzhinieren e recetave unike

“N’gas (z)” me kuzhinieren e recetave unike

10 November 2019 11:13

E ftuara e radhës në emisionin “N’gas(z)” do të jetë Linda Haxhibrahimi, e njohur për recetat e veçanta dhe emisionin dedikuar kuzhinës “Te Linda”.

Ajo ka shpalosur detaje nga fillimet e saj në televizion deri te përgatitja e librit të saj të parë të recetave dhe hapja e restorantit të saj.

“N’gas(z)” transmetohet çdo të shtunë nga ora 20:50 dhe sjell intervista në makinë me figura të jetës publike kosovare.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme