Auto

Opeli paralajmëron Astran me shpenzimet më të vogla ndonjëherë si dhe Corsan elektrike

Opeli paralajmëron Astran me shpenzimet më të vogla ndonjëherë si dhe Corsan elektrike
 

Prodhuesi i njohur gjerman i automobilave, Opel, ka njoftuar se gjatë panairit të automjeteve “Frankfurt Motor Show”, panair ky që hap dyert muajin e ardhshëm, do të lansojë “Astra-n me më së paku shpenzime ndonjëherë”.

Ende s’janë dhënë specifika për të, por modeli i ri do të prezantohet përkrah varianteve tjera të modelit të famshëm, i cili do të vijë me dukje të re dhe me motorë të rinj, raporton “carscoops”.