Publikohen fotografitë zyrtare të interierit të Renault Clio të ri

Publikohen fotografitë zyrtare të interierit të Renault Clio të ri

28 January 2019 18:39

Kompania franceze e njohur e veturave, Renault, sot ka publikuar fotografitë zyrtare dhe një video ku shihet interieri i gjeneratës së re, të pestë, të modelit të saj Clio.

Clio, është shfaqur për herë të parë në vitin 1990 dhe deri më sot janë shitur rreth 15 milionë kopje të tij (të gjitha gjeneratat së bashku), transmeton Koha.net.

Për më tepër shikoni fotografitë dhe videon më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme