Arbëri

Veseli ka vendosur të veprojë: Me ekspertë nëpër vend për t’i zgjidhur problemet e qytetarëve

 

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka paralajmëruar sot një tur në mbarë vendin me ekspertë për zgjidhjen e problemeve të qytetarëve dhe vendit tonë, njofton kumtesa nga Kuvendi, transmeton Koha.net.

Pas turit të tij dëgjimor, kryetari Veseli ka thënë se qytetarët e Kosovës kanë ide të mrekullueshme, por kanë edhe shqetësime të mëdha.