Si u rivarrosën Jasharajt në Prekaz?

24 mars 2017 13:10

Fotoreporteri i Kohës Ditore, Alban Bujari, rrëfen për COSMO në KTV, se si u rivarrosën të vrarët e familjes Jashari në mars 1998.

Ai kishte qenë atë ditë në Prekaz bashkë me një ekip të televizionit gjerman ZDF dhe madje kishte asistuar në rivarrosjen e trupave.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme