Arbëri

Konjufca shkarkon këshilltarin Drilon Gashi

 

Drilon Gashi është shkarkuar të hënën nga pozita e këshilltarit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca.

Këtë e konfirmuan shkurtimisht Gashi dhe shefi i kabinetit të Konjufcës, Ilir Kërçeli.