Arbëri

Ngrihen për disa centë çmimet e naftës dhe benzinës

Foto: KOHA
 

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar të shtunën çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme në Kosovë.

Çmimet e naftës dhe benzinës janë ngritur për disa centë krahasuar me ditët paraprake, sipas njoftimit