Arbëri

Mot me shi gjatë dy ditëve të ardhshme në Kosovë

Foto: KOHA
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi të enjten se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Sipas IHMK-së, vende-vende do të ketë reshje të shiut.