Arbëri

Bien temperaturat të dielën në Kosovë

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK), ka bërë të ditur se të dielën në Kosovë do të mbajë mot i qetë dhe me ulje të temperaturave.

Sipas njoftimit të IHK-së të shtunën, temperaturat maksimale do të arrijnë në 19 gradë celsius.