Arbëri

Moti sot në Kosovë i vranët e me reshje shiu

 

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin midis 10-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihet të lëvizin mes 16-22 gradë Celsius.