Arbëri

Edhe nesër do të bie borë

 

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin fjolla të dobëta bore, njoftoi Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.