Arbëri

Moti gjatë kësaj jave

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme do të jetë kryesisht me mot të vranët, por nuk do të mungojnë edhe intervalet e shkurta me diell ditën e mërkurë.

Sipas Institutit, reshje me shi do të ketë të hënën dhe të martën.