Arbëri

Moti për dy ditët e ardhshme

 

Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu.

Temperaturat në ditën e parë të vjeshtës do të shënojnë rënie në të dy vlerat ekstreme, njoftoi Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.