Arbëri

Rama i drejtohet PD-së: Jemi gati për çdo lëshim që ju doni

 

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalim në Kuvend të enjten, ku dhe do të prezantohet programi qeverisës dhe përbërja e kabinetit të ri qeveritar.

Sot pritet të votohet qeveria “Rama 3”.