Arbëri

19 raste pozitive në 24 orët e fundit

 

Nga 2.672 testime, 19 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19 dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.590.