Arbëri

Sot në Kosovë mot me diell dhe vranësira

Sot në Kosovë mot me diell dhe vranësira
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në Kosovë parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Sipas njoftimit, vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët.