Arbëri

Dy të vdekur e 179 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

Dy persona kanë humbur betejën me COVID-19 dhe 179 raste të reja pozitive nga 2652 teste janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Në këtë kohë janë shëruar edhe 587 paceientë, duke çuar numrin total të të shëruarve në 100.600.