Arbëri

Moti sot në Kosovë

moti ne kosove - gazeta sot
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, vende-vende parashihen riga shiu.

Kurse, të mërkurën mot i ftohtë dhe me kushte për reshje shiu dhe bore.